HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI

hepsiciysen gel katıl ve üye ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

çok üzüntülü bi hikaye

2 posters
YazarMesaj
YuMiYuM
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
YuMiYuM

çok üzüntülü bi hikaye Empty
MesajKonu: çok üzüntülü bi hikaye   çok üzüntülü bi hikaye Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 7:46 am

--------------------------------------------------------------------------------
Vietnam Savaşı sonrası... Evine dönmekte olan bir asker San Francisco'dan ailesini aradı:

"Anne, baba eve dönüyorum, ama sizden bir şey rica ediyorum. Yanımda bir arkadaşımı da getirmek istiyorum."

"Memnuniyetle, Onunla tanışmak isteriz", diye cevapladılar. Oğulları:

"Bilmeniz gereken bir şey daha var." diye devam etti. "Arkadaşım savaşta ağır yaralandı, bir mayına bastı ve bir koluyla ayağını kaybetti. Gidecek hiçbir yeri yok ve Onun gelip bizimle kalmasını istiyorum."

"Bunu duyduğuma üzüldüm oğlum. Belki onun başka bir yer bulmasına yardımcı olabiliriz."

"Hayır. Anne, baba Onun bizimle kalmasını istiyorum."

"Oğlum" dedi babası. "Bizden ne istediğini bilmiyorsun. Onun gibi özürlü biri bize korkunç yük olur. Bizim kendi hayatimiz var ve bunun gibi bir şeyin hayatımıza engel olmasına izin veremeyiz. Bence bu arkadaşını unutup eve dönmelisin. O kendi basının çaresine bakacaktır."

Oğlu o anda telefonu kapattı. Ailesi ondan bir süre haber alamadı. Ama birkaç gün sonra, San Francisco polisinden bir telefon geldi. Oğullarının yüksek bir bina düşüp öldüğünü öğrendiler. Polis bunun intihar olduğuna inanıyordu. Üzüntü dolu anne - baba hemen San Francisco'ya uçtular ve oğullarının cesedini tespit etmek için şehir morguna götürüldüler. Anne - baba oğullarını hemen tanıdılar yalnız bilmedikleri bir şeyi de öğrenince dehşete düştüler: Oğullarının bir kolu ve bir bacağı yoktu...

Ben çok üzüldüm çocuk için anne babası ne kadar edepsiz

--------------------------------------------------------------------------------
Sad
cemrenilu
GECERKEN UĞRADIM
GECERKEN UĞRADIM
cemrenilu

çok üzüntülü bi hikaye Empty
MesajKonu: Geri: çok üzüntülü bi hikaye   çok üzüntülü bi hikaye Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:40 am

çok şok oldum affraid

çok üzüntülü bi hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mucize bi hikaye okuyun