HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI

hepsiciysen gel katıl ve üye ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GÜLELİM GÜLDÜRELİM

2 posters
YazarMesaj
YuMiYuM
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
YuMiYuM

GÜLELİM GÜLDÜRELİM Empty
MesajKonu: GÜLELİM GÜLDÜRELİM   GÜLELİM GÜLDÜRELİM Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 7:26 am

--------------------------------------------------------------------------------
Bakan olan görgüsüz birisi şöförüne sorar. "Şöför söyle bakalım eşekle şöför arasında ne fark vardır? " Şoför bir süre düşündükten sonra mahcup bir sekilde; "Bilemedim bakanım" diyor Bakan cevap olarak: "Eşeğe çüs diyince, şoföre ise dur diyince durur" demiş. Bunun üzerine şöför çok sinirlenmiş ama karşıdaki bakan olduğu için birşey söyleyememiş. Belirli bir süre sonra bu defa şöför bakana: "Bir soru sorabilir miyim bakanım?" der. Bakan da: "Sor bakalım" der. Şoför sorar: "Eşekle bakan arasında ne fark vardır?" Bakan bir süresonra: "Bulamadım şöför söyle bakalım" diyor. Bunun üzerine şöför de: "Vallahi bakanım ben de bulamadim...

Hasta fenerli gerçektende hasta olur ölüm dösegine düser.
Her zaman maçlara gittigi fanatik arkadaslari ziyaretine gelirler.
Son defa görelim derler.
" Allahin takdiri,elden birsey gelmez ama bir son istedigin varsa bari onu yerine getirelim
" O zaman beni galatasaraya üye yapin!
Herkes birbirine bakar:
"Yaav sen doguştan fenerli degil misin? Ne yapiyorsun sen?
Hasta fenerlinin birden yüzü güler: ulen bu sene burada cok cektilerya ahirette direk cennete gideceklermiş "ya ondan benimde cok günahım var...

Öyle bir hava attı ki, fırtına çıktı.

-Hakkımı aradım , meşgul çaldı.

-Kadın Hakkı yoktur.Çünkü Hakkı erkek adıdır.

-Hiç oralı olmadı , çünkü o buralıydı.

-Hayallerim suya düştü, ama önemli değil çünkü yüzme biliyorlar.

ABD'de ürünlerin üzerinde yeterli uyarı olmadığı gerekçesiyle
her yıl açılan binlerce dava, etiketlere inanılmaz ayrıntıların eklenmesine yol açarken, bu garip uyarılar yarışma konusu oldu. Michigan'da bulunan Dava Taciz İzleme Grubu'nun düzenlediği ''Garip Uyarılı Etiket'' adlı yarışmada birinciliği, Ohio'dan Mary Beth Eckberg'in gönderdiği, bir CD'nin üzerindeki, ''Ultradisc 2000'i, mancınıkla atılacak bir silah olarak kullanmayın'' uyarısı kazandı.Eckberg, yarışmanın birincisi olarak 500 dolar kazandı.

İlgi toplayan diğer uyarılar ise şöyle:

-Doğum günü mumlarını kulaklarınızın içine veya diğer vücut boşluklarına sokmayın.
-Tuvaletin, arıtılan sifon suyu, içme suyu olarak güvenli değildir.
-Fotoğraf çekmek üzere havaya kalkan parmağınızın gözünüze girmemesine özen gösterin.
-El masajı aletini uyurken veya bilinçsizken kullanmayın.
-Lazer yazıcı kartuşu yenilmez.
-Rüzgar geçirmez plaj havlusu hortuma karşı korumaz.
-Bu uyku hapları, uykunuzu getirir.
-Çocuk arabasını katlamadan önce çocuğu içinden çıkartın.
-Jet Ski kullananlar, suya düşmeleri halinde vücut deliklerine su dolmasından yaralanabilirler.
-(Duvar matkabı için) Bu alet diş delmekte kullanılmaz.
-(Bahçe süslemekte kullanılan taş parçaları için) Taş yemek, dişlerinizin kırılmasına yol açabilir.
-Elbiselerinizi, hiçbir zaman üzerinizdeyken ütülemeyin.
-(Savunma amaçlı spreyler için) Gözleri yakar.
-Saç kurutma makinesini asla uyurken kullanmayın.
-(Koltukaltı deodorantı için) Gözünüze sıkmayın.
-(Araba güneşliği için) Güneşlik açılıyken aracı kullanmayın.

Yarışma, ABD'de çok popüler hale gelen davaların, toplumda problem haline geldiğini ve topluma hitap eden uyarıların gerekliliğini ortaya koyduğunu göstermek amacıyla yapılıyor.
cemrenilu
GECERKEN UĞRADIM
GECERKEN UĞRADIM
cemrenilu

GÜLELİM GÜLDÜRELİM Empty
MesajKonu: Geri: GÜLELİM GÜLDÜRELİM   GÜLELİM GÜLDÜRELİM Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:20 am

beğenmedim bayıldım!!! lol!

GÜLELİM GÜLDÜRELİM
1 sayfadaki 1 sayfası