HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI

hepsiciysen gel katıl ve üye ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm

5 posters
YazarMesaj
_qronick_yoshy

_qronick_yoshy

gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm Empty
MesajKonu: gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm   gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 11:34 am

gülçinin ünlü bir yönetmenle çıktığı yemeğin dönüşünde yaptığı kaza ve bu kaza sonucunda yoga yapmasının birazcık engellenmesi.

2.si=gülçin lise3 te iken izciliğe girmiş.izcilik sırasında çok kızgın olan nurdan hocaları 'mutlaka gelmeden önce kendinize sabah kahvaltısı getirin,çünkü burada saadece öğle ve akşam yemeği yiyeceksiniz!'demiş.ama gülçin kamp sırasında sakarlığından dolayı bütün yemeği çadırın üstüne boşaltmış(yazık aşkıma yaa)ve sonra da gürültülü bir şekilde ağlamaya başlamış.arka kaburga kemiklerinden bir tanesi kırılmış.gülçin'çok korktum,iyileşmem 3 yıl sürdü.annem o günden sonra beni izciliğe almadı.nurdan hoca da sürekli benden kaçtı

cnm yha ne kadar ağrımıştır heryeri bu durumda bize geçmiş olsun demek düşer ben dedim ''GEÇMİŞ OLSUN BNM YAŞAM KAYNAĞIM''
bu haber go girl dergisinin tatlı anılar bölümünden alıntıdır arkadaşlarrr lütfen repler ve yorumlarınızı esirgemeyin +REPPP
eeroşş
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
eeroşş

MesajKonu: Geri: gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm   gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 11:35 am

oyy vnm bnmm
https://enhepsicilerr.forummotion.com
*eren*

MesajKonu: Geri: gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm   gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 11:53 am

kötümüş yaaa Mad
YuMiYuM
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
YuMiYuM

MesajKonu: Geri: gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm   gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 12:06 pm

cnm bnm ya No
cemrenilu
GECERKEN UĞRADIM
GECERKEN UĞRADIM
cemrenilu

MesajKonu: Geri: gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm   gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:06 am

ayy yazık benim aşkıma ayrıca rep sistemi yok

gülçinimizin geçirdiği kötü olaylarr çok kötü yaa çok üzüldüm
1 sayfadaki 1 sayfası